Post by dragosv on Jul 2, 2008 18:43:15 GMT 1
Vad ca forumul este cam mort, sper sa se revigoreze cu noua cupa.
Sistemul este aceelasi ca in prima editie, 16 echipe, 4 grupe si primii 16 manageri care se vor inscrie, vor participa in Cupa.
Pentru a evita lucruri "nefericite", fiecare echipa trebuie sa provoace adversarul la amical pana marti seara la ora 22.00 (cel tarziu), daca adversarul nu a acceptat provocarea, managerul poate organiza un amical cu o alta echipa (doar trebuie sa scrie pe forum ca nu a fost raspunsa provocarea sa).
Am sa completez acest mesaj pe vreme ce se va desfasura cupa.
Sistemul va fi acesta, desi se accepta sugestii:
4 grupe de 4 echipe fiecare.
In grupe vor fi 3 meciuri si se vor califica primele 2 echipe
Castigatoare grupei va juca cu locul 2 din grupa vecina, ex:
A1 - B2 (W)
B1 - A2 (X)
C1 - D2 (Y)
D1 - C2 (Z)
SEMIFINALE :
(W) - (Y) (1)
(X) - (Z) (2)
FINALA :
(1) - (2)
Lista echipelor participante: (nume de echipa, nume de manager si divizia in care se joaca)
Vor participa primele 16 manager care se inscriu.
1. I don't care I'M FaMoUs - jokatore -2#B
2. DodesKaden - titao - 2#C
3. Demonii Mei - 2#C
4. Inter Sibiu - dragosv - 2#C (Spania)
5. Metropolitan - om_serios - 3 # 7
6. BERGENBIER HC - tavi972 - 3#12
7. CSM Sibiu - M_Ovidiu - 4#9
8. Ceahlaul 1919 - costoboc 4.17
Vom juca in doua grupe:
[glow=red,2,300]GRUPA A:[/glow]
1. Inter Sibiu 2p (+10)
2. Metropolitan 2p (-27)
3. I don't care I'M FaMoUs 2p (-28)
4. Ceahlaul 1919 0p (nu a disputat nici un meci din cupa)
[glow=blue,2,300]GRUPA B:[/glow]
1. Demonii Mei 6p
2. BERGENBIER HC 4p
3. DodesKaden 2p
4. CSM Sibiu 0p
[glow=red,2,300]ETAPA I:[/glow]
(24 iulie)
I don't care I'M FaMoUs - Inter Sibiu 24-22
Metropolitan - Ceahlaul 1919 ??
DodesKaden - Demonii Mei 26-31
BERGENBIER HC - CSM Sibiu 32-23
[glow=yellow,2,300]ETAPA II:[/glow]
(31 iulie)
I don't care I'M FaMoUs - Metropolitan - 15 - 15
Inter Sibiu - Ceahlaul 1919 15-0 (avea deja aranjate amicale)
Dodeskaden - Bergenbier HC 19-24
Demonii Mei - CSM Sibiu 28-25
[glow=blue,2,300]ETAPA III:[/glow]
(7 august)
I don't care I'M FaMoUs - Ceahlaul 1919 -15 - 15
Inter Sibiu - Metropolitan 23-26
Dodeskaden - CSM Sibiu 30-23
Bergenbier - Demonii Mei 20-29
[glow=red,2,300]SFERTURI: (14 august)[/glow]
Inter Sibiu - CSM Sibiu 26-22
Demonii Mei - Ceahlaul 15-0
Metropolitan - Dodeskadn 0-15
Bergenbier - I don't care I'M FaMoUs 15-0
[glow=red,2,300]SEMIFINALE: (21 august)[/glow]
Inter Sibiu - Bergenbier 29-36
Demonii Mei - Dodeskaden 29-23
[glow=red,2,300]FINALA: (28 august)[/glow]
Bergenbier - Demonii Mei 26-27
Jucand doar doua grupe, avem posibilitatea de a juca in doua feluri:
a) Grupe, primele doua echipa din fiecare grupa se califica in semifinale.
b) Grupe, toate echipele trec in sferturi, insa incrucisarile vor fi desemnate in functie de rezultatul din grupa.
In teorie vom juca dupa sistemul a, dar daca doriti, scrieti si putem juca dupa sistemul b.
Succes tuturor!!
[glow=red,2,300]Ed I: [/glow]
Campion Freeiptana
Subcampion: Hercules
[glow=yellow,2,300]Ed II:[/glow]
Campion: Demonii Mei
Subcampion: Ole HC
Campion Freeiptana
Subcampion: Hercules
[glow=yellow,2,300]Ed II:[/glow]
Campion: Demonii Mei
Subcampion: Ole HC
Sistemul este aceelasi ca in prima editie, 16 echipe, 4 grupe si primii 16 manageri care se vor inscrie, vor participa in Cupa.
Pentru a evita lucruri "nefericite", fiecare echipa trebuie sa provoace adversarul la amical pana marti seara la ora 22.00 (cel tarziu), daca adversarul nu a acceptat provocarea, managerul poate organiza un amical cu o alta echipa (doar trebuie sa scrie pe forum ca nu a fost raspunsa provocarea sa).
Am sa completez acest mesaj pe vreme ce se va desfasura cupa.
Sistemul va fi acesta, desi se accepta sugestii:
4 grupe de 4 echipe fiecare.
In grupe vor fi 3 meciuri si se vor califica primele 2 echipe
Castigatoare grupei va juca cu locul 2 din grupa vecina, ex:
A1 - B2 (W)
B1 - A2 (X)
C1 - D2 (Y)
D1 - C2 (Z)
SEMIFINALE :
(W) - (Y) (1)
(X) - (Z) (2)
FINALA :
(1) - (2)
Lista echipelor participante: (nume de echipa, nume de manager si divizia in care se joaca)
Vor participa primele 16 manager care se inscriu.
1. I don't care I'M FaMoUs - jokatore -2#B
2. DodesKaden - titao - 2#C
3. Demonii Mei - 2#C
4. Inter Sibiu - dragosv - 2#C (Spania)
5. Metropolitan - om_serios - 3 # 7
6. BERGENBIER HC - tavi972 - 3#12
7. CSM Sibiu - M_Ovidiu - 4#9
8. Ceahlaul 1919 - costoboc 4.17
Vom juca in doua grupe:
[glow=red,2,300]GRUPA A:[/glow]
1. Inter Sibiu 2p (+10)
2. Metropolitan 2p (-27)
3. I don't care I'M FaMoUs 2p (-28)
4. Ceahlaul 1919 0p (nu a disputat nici un meci din cupa)
[glow=blue,2,300]GRUPA B:[/glow]
1. Demonii Mei 6p
2. BERGENBIER HC 4p
3. DodesKaden 2p
4. CSM Sibiu 0p
[glow=red,2,300]ETAPA I:[/glow]
(24 iulie)
I don't care I'M FaMoUs - Inter Sibiu 24-22
Metropolitan - Ceahlaul 1919 ??
DodesKaden - Demonii Mei 26-31
BERGENBIER HC - CSM Sibiu 32-23
[glow=yellow,2,300]ETAPA II:[/glow]
(31 iulie)
I don't care I'M FaMoUs - Metropolitan - 15 - 15
Inter Sibiu - Ceahlaul 1919 15-0 (avea deja aranjate amicale)
Dodeskaden - Bergenbier HC 19-24
Demonii Mei - CSM Sibiu 28-25
[glow=blue,2,300]ETAPA III:[/glow]
(7 august)
I don't care I'M FaMoUs - Ceahlaul 1919 -15 - 15
Inter Sibiu - Metropolitan 23-26
Dodeskaden - CSM Sibiu 30-23
Bergenbier - Demonii Mei 20-29
[glow=red,2,300]SFERTURI: (14 august)[/glow]
Inter Sibiu - CSM Sibiu 26-22
Demonii Mei - Ceahlaul 15-0
Metropolitan - Dodeskadn 0-15
Bergenbier - I don't care I'M FaMoUs 15-0
[glow=red,2,300]SEMIFINALE: (21 august)[/glow]
Inter Sibiu - Bergenbier 29-36
Demonii Mei - Dodeskaden 29-23
[glow=red,2,300]FINALA: (28 august)[/glow]
Bergenbier - Demonii Mei 26-27
Jucand doar doua grupe, avem posibilitatea de a juca in doua feluri:
a) Grupe, primele doua echipa din fiecare grupa se califica in semifinale.
b) Grupe, toate echipele trec in sferturi, insa incrucisarile vor fi desemnate in functie de rezultatul din grupa.
In teorie vom juca dupa sistemul a, dar daca doriti, scrieti si putem juca dupa sistemul b.
Succes tuturor!!