Vad ca forumul este cam mort
.......
Hai sa mai facem o cupa, daca vreti...........
Sistemul este aceelasi ca in prima editie, 16 echipe, 4 grupe si primii 16 manageri care se vor inscrie, vor participa in Cupa.
Am sa completez acest mesaj pe vreme ce se va desfasura cupa.
Sistemul va fi acesta, desi se accepta sugestii:4 grupe de 4 echipe fiecare.
In grupe vor fi 3 meciuri si se vor califica primele 2 echipe
Castigatoare grupei va juca cu locul 2 din grupa vecina, ex:
A1 - B2 (W)
B1 - A2 (X)
C1 - D2 (Y)
D1 - C2 (Z)
SEMIFINALE :
(W) - (Y) (1)
(X) - (Z) (2)
FINALA :
(1) - (2)
Bafta tuturor!!
[glow=yellow,3,600]Lista participantilor:[/glow]
Numele echipei, divizia in care se joaca acest sezon si numele managerului.
1.DevilishDevils -1#1 Dumitran Adrian Mariud
2.DodesKaden - 1 - titao
3.Tigrii Bengalezi-2B-jokatore
4.Vianu Guyz - 2B - ghicicine
5.Diabolica - 2C - Mihai_M
6.Demonii Mei - 2C - Don_Aditzzu
7.Red_White Templars -3#2- red_white
8.HC Targu Neamt 3#3 - yusty
9.OLE HC - 3#3 claudiusava
10.HC AdMedia Focsani - 3#6 - vvlad
11.HCM Titan - 3#7 - Stoian Bogdan
12.HC Pârsii Oreavu - 3#8 - Rector
13.Tomis Constanta - 3#9 - consalex
14.HC BERGENBIER-3#12-Octavian Trofin
15.Unirea Sannicolau Mare - 4#6 - handbalistu16
16.CSM Sibiu - 4#9 - movidiu
[glow=red,2,300]
GRUPA A:[/glow]
DevilishDevils
Diabolica
OLE HC
Tomis Constanta
[glow=yellow,2,300]
GRUPA B:[/glow]
DodesKaden
Demonii Mei
HC AdMedia Focsani
HC BERGENBIER
[glow=blue,2,300]
GRUPA C:[/glow]
Tigrii Bengalezi
Red_White Templars
HCM Titan
Unirea Sannicolau Mare
[glow=green,2,300]
GRUPA D:[/glow]
Vianu Guyz
HC Targu Neamt
HC Pârsii Oreavu
CSM Sibiu
ETAPA I (28 februarie):DevilishDevils - Diabolica
OLE HC - Tomis Constanta
DodesKaden - Demonii Mei
HC AdMedia Focsani - HC BERGENBIER
Tigrii Bengalezi - Red_White Templars
HCM Titan - Unirea Sannicolau Mare
Vianu Guyz - HC Targu Neamt
HC Pârsii Oreavu - CSM Sibiu
ETAPA II (5 martie)DevilishDevils - OLE HC
Diabolica - Tomis Constanta
DodesKaden - HC AdMedia Focsani
Demonii Mei - HC Bergenbier
Tigrii Bengalezi - HCM Titan
Red_White Templars - Unirea Sannicolau Mare
Vianu Guyz - HC Parsii Oreavu
HC Targu Neamt - CSM Sibiu
ETAPA III (12 martie)DevilishDevils - Tomis Constanta
Diabolica - OLE HC
DodesKaden - HC Bergenbier
Demonii Mei - HC AdMedia Focsani
Tigrii Bengalezi - Unirea Sannicolau Mare
Red_White Templars - HCM Titan
Vianu Guyz - CSM Sibiu
HC Targu Neamt - HC Parsii Oreavu