Post by dragosv on Oct 1, 2007 13:50:10 GMT 1
Primul meci va fi pe [glow=yellow,2,300]18 octombrie [/glow]si cei care doresc sa participe vor trebuii sa nu aranjeze nici un amical din acea data.
Sistemul va fi acesta, desi se accepta sugestii:
4 grupe de 4 echipe fiecare.
In grupe vor fi 3 meciuri si se vor califica primele 2 echipe
Castigatoare grupei va juca cu locul 2 din grupa vecina, ex:
A1 - B2 (W)
B1 - A2 (X)
C1 - D2 (Y)
D1 - C2 (Z)
SEMIFINALE :
(W) - (Y) (1)
(X) - (Z) (2)
FINALA :
(1) - (2)
LISTA DE INSCRIERE:
(va rog sa puneti numele echipei, nick-ul de manager si divizia unde ve-ti juca sezonul viitor)
1. Devilish Devils - marius135 - Liga 1 (Romania)
2. DodesKaden- titao - Liga 1 (Romania)
3. Fratii Brothers - germanos - Liga 1(Europa)
4. THV KIELL BILL - balauri - Liga 1 (Europa)
5. HC HiPk - humeistos - Liga 1 (SUA)
6. Freeiptana - johnny- Liga 2A (Romania)
7. Hercules - eracle_i - Liga 2A (Romania)
8. Vianu Guyz - ghicicine- Liga 2B (Romania)
9. Diabolica - Mihai_M - Liga 2C (Romania)
10. Inter Sibiu - dragosv - Liga 2C (Spania)
11. HC Muntenia Bucuresti - djsee - 3#4 ( Romania )
12. Klin3 Tech --- klin3 ---- Liga 3.5 (Romania)
13. HC Pârºii Oreavu - Rector - Liga 3#8 (Romania)
14. Tomis Constanta - consalex - 3#9 (Romania)
15. FC Targoviste - juanitto - Liga 3#10 (Spania)
16. Zghihara Medgidia - zghihara - Liga 4.5 (Romania)
Acest clasament s-a facut avand in vedere divizia in care se joaca si pozitia ocupata. In ca de doua tari diferite, romania a avut avantaj.
Aceste sunt grupele
[glow=red,2,300]Grupa A[/glow]
1.Devilish Devils +1 4 p
2.HC HiPk -9 4 p
3.HC Pârºii Oreavu 0 2 p
4.Diabolica -27 0 p
[glow=limegreen,2,300]Grupa B[/glow]
1.Freeiptana +21 4 puncte
2.DodesKaden +14 4 p
3.Tomis Constanta -3 4 p
4.Inter Sibiu -32 0 p
[glow=blue,2,300]Grupa C[/glow]
1.Hercules +15 6 puncte
2.FC Targoviste +4 2 p
3.HC Muntenia Bucuresti -4 0p
4.Fratii Brothers -15 0p
[glow=orange,2,300]Grupa D[/glow]
1.Vianu Guyz +16 4 puncte
2.Klin3 Tech -11 2 p
3.Zghihara Medgidia -17 2 p
4.THV KIELL BILL -18 2 p
[glow=yellow,2,300]Etapa 1 (18-oct):[/glow]
Devilish Devils - HC Hipk (-15|-15)
Diabolica - HC Pârºii Oreavu 35-37
Dodeskaden - Freeiptana 22-21
Inter Sibiu - Tomis Constanta 24-27
Fratii Broters - Hercules 0-15
HC Muntenia Bucuresti - FC Targoviste 32-36
THV Kiell Bill - Vianu Guyz 28-19
Klin3 Tech - Zghihara Medgidia 32-18
[glow=blue,2,300]Etapa 2 (25 oct):[/glow]
HC Hipk - Diabolica 35-25
HC Pârºii Oreavu - Devilish Devils 37-38
Freeiptana - Inter Sibiu 34-19
Tomis Constanta - Dodeskaden 33-32
Hercules - HC Muntenia Bucuresti 31-21
FC Targoviste - Fratii Broters (-15|-15)
Vianu Guyz - Klin3 Tech 29-19
Zghihara - Medgidia - THV Kiell Bill 36-24 (trebuia jucat la medgidia)
[glow=green,2,300]Etapa 3 (1-nov):[/glow]
HC Hipk - HC Pârºii Oreavu 28-27
Devilish Devils - Diabolica 15-0
Freeiptana - Tomis Constanta 34-27
Dodeskaden - Inter Sibiu 35-21
Hercules - FC Targoviste 32-23 (trebuia jucat la hercules acasa)
Fratii Broters - HC Muntenia Bucuresti (-15|-15)
Vianu Guyz - Zghihara - Medgidia 31-16
THV Kiell Bill - Klin3 Tech (-15|-15)
[glow=yellow,2,300]SFERTURI[/glow]
Devilish Devils - DodesKaden 34-31 (W)
Freeiptana - HC HiPk 32-27 (X)
Hercules - Klin3 Tech 31-21 (Y)
Vianu Guyz - FC Targoviste 35-18 (Z)
[glow=red,2,300]SEMIFINALE[/glow]
Devilish Devils - Hercules 29-32
Freeiptana - Vianu Guyz 26-24
[glow=BLUE,4,900]FINALA[/glow]
HERCULES - FREEIPTANA 28-34
Sistemul va fi acesta, desi se accepta sugestii:
4 grupe de 4 echipe fiecare.
In grupe vor fi 3 meciuri si se vor califica primele 2 echipe
Castigatoare grupei va juca cu locul 2 din grupa vecina, ex:
A1 - B2 (W)
B1 - A2 (X)
C1 - D2 (Y)
D1 - C2 (Z)
SEMIFINALE :
(W) - (Y) (1)
(X) - (Z) (2)
FINALA :
(1) - (2)
LISTA DE INSCRIERE:
(va rog sa puneti numele echipei, nick-ul de manager si divizia unde ve-ti juca sezonul viitor)
1. Devilish Devils - marius135 - Liga 1 (Romania)
2. DodesKaden- titao - Liga 1 (Romania)
3. Fratii Brothers - germanos - Liga 1(Europa)
4. THV KIELL BILL - balauri - Liga 1 (Europa)
5. HC HiPk - humeistos - Liga 1 (SUA)
6. Freeiptana - johnny- Liga 2A (Romania)
7. Hercules - eracle_i - Liga 2A (Romania)
8. Vianu Guyz - ghicicine- Liga 2B (Romania)
9. Diabolica - Mihai_M - Liga 2C (Romania)
10. Inter Sibiu - dragosv - Liga 2C (Spania)
11. HC Muntenia Bucuresti - djsee - 3#4 ( Romania )
12. Klin3 Tech --- klin3 ---- Liga 3.5 (Romania)
13. HC Pârºii Oreavu - Rector - Liga 3#8 (Romania)
14. Tomis Constanta - consalex - 3#9 (Romania)
15. FC Targoviste - juanitto - Liga 3#10 (Spania)
16. Zghihara Medgidia - zghihara - Liga 4.5 (Romania)
Acest clasament s-a facut avand in vedere divizia in care se joaca si pozitia ocupata. In ca de doua tari diferite, romania a avut avantaj.
Aceste sunt grupele
[glow=red,2,300]Grupa A[/glow]
1.Devilish Devils +1 4 p
2.HC HiPk -9 4 p
3.HC Pârºii Oreavu 0 2 p
4.Diabolica -27 0 p
[glow=limegreen,2,300]Grupa B[/glow]
1.Freeiptana +21 4 puncte
2.DodesKaden +14 4 p
3.Tomis Constanta -3 4 p
4.Inter Sibiu -32 0 p
[glow=blue,2,300]Grupa C[/glow]
1.Hercules +15 6 puncte
2.FC Targoviste +4 2 p
3.HC Muntenia Bucuresti -4 0p
4.Fratii Brothers -15 0p
[glow=orange,2,300]Grupa D[/glow]
1.Vianu Guyz +16 4 puncte
2.Klin3 Tech -11 2 p
3.Zghihara Medgidia -17 2 p
4.THV KIELL BILL -18 2 p
[glow=yellow,2,300]Etapa 1 (18-oct):[/glow]
Devilish Devils - HC Hipk (-15|-15)
Diabolica - HC Pârºii Oreavu 35-37
Dodeskaden - Freeiptana 22-21
Inter Sibiu - Tomis Constanta 24-27
Fratii Broters - Hercules 0-15
HC Muntenia Bucuresti - FC Targoviste 32-36
THV Kiell Bill - Vianu Guyz 28-19
Klin3 Tech - Zghihara Medgidia 32-18
[glow=blue,2,300]Etapa 2 (25 oct):[/glow]
HC Hipk - Diabolica 35-25
HC Pârºii Oreavu - Devilish Devils 37-38
Freeiptana - Inter Sibiu 34-19
Tomis Constanta - Dodeskaden 33-32
Hercules - HC Muntenia Bucuresti 31-21
FC Targoviste - Fratii Broters (-15|-15)
Vianu Guyz - Klin3 Tech 29-19
Zghihara - Medgidia - THV Kiell Bill 36-24 (trebuia jucat la medgidia)
[glow=green,2,300]Etapa 3 (1-nov):[/glow]
HC Hipk - HC Pârºii Oreavu 28-27
Devilish Devils - Diabolica 15-0
Freeiptana - Tomis Constanta 34-27
Dodeskaden - Inter Sibiu 35-21
Hercules - FC Targoviste 32-23 (trebuia jucat la hercules acasa)
Fratii Broters - HC Muntenia Bucuresti (-15|-15)
Vianu Guyz - Zghihara - Medgidia 31-16
THV Kiell Bill - Klin3 Tech (-15|-15)
[glow=yellow,2,300]SFERTURI[/glow]
Devilish Devils - DodesKaden 34-31 (W)
Freeiptana - HC HiPk 32-27 (X)
Hercules - Klin3 Tech 31-21 (Y)
Vianu Guyz - FC Targoviste 35-18 (Z)
[glow=red,2,300]SEMIFINALE[/glow]
Devilish Devils - Hercules 29-32
Freeiptana - Vianu Guyz 26-24
[glow=BLUE,4,900]FINALA[/glow]
HERCULES - FREEIPTANA 28-34
[glow=red,2,300]CAMPION
FREEIPTANA[/glow]
FREEIPTANA[/glow]