Post by dragosv on Jan 27, 2009 0:02:12 GMT 1
Vad ca forumul este cam mort, sper sa se revigoreze cu noua cupa.
Sistemul este aceelasi ca in prima editie, 16 echipe, 4 grupe si primii 16 manageri care se vor inscrie, vor participa in Cupa.
Pentru a evita lucruri "nefericite", fiecare echipa trebuie sa provoace adversarul la amical pana marti seara la ora 22.00 (cel tarziu), daca adversarul nu a acceptat provocarea, managerul poate organiza un amical cu o alta echipa (doar trebuie sa scrie pe forum ca nu a fost raspunsa provocarea sa).
Am sa completez acest mesaj pe vreme ce se va desfasura cupa.
Sistemul va fi acesta, desi se accepta sugestii:
4 grupe de 4 echipe fiecare.
In grupe vor fi 3 meciuri si se vor califica toate 4 echipe
Castigatoare grupei va juca cu locul 4 din grupa vecina, ex:
A1 - B2 (W)
B1 - A2 (X)
C1 - D2 (Y)
D1 - C2 (Z)
SEMIFINALE :
(W) - (Y) (1)
(X) - (Z) (2)
FINALA :
(1) - (2)
Lista echipelor participante: (nume de echipa, nume de manager si divizia in care se joaca)
Vor participa primele 16 manager care se inscriu
1. Inter Sibiu - dragosv (Andora 1)
2. HC Hipodrom Braila-Tyranosaurusrex(Romania 2B)
3. DodesKaden - titao (Romania 2C)
4. Demonii Mei - Don Aditzzu (România 2C)
5. Tomis Constanta - consalex (Romania 2C)
6. Oltchim - MZZKR (Romania - 3-9)
7. Dunarea Braila - Kosmin (Romania 4-16 )
8. Kronstadt - bcramby (Romania 4-23)
[glow=red,2,300]Grupa A:[/glow]
1. Inter Sibiu 4p (+3)
2. Demonii Mei 4 (+2)
3. Tomis Constanta 2 (-2)
4. Kronstadt 2 (-3)
[glow=yellow,2,300]Grupa B:[/glow]
1. DodesKaden 6p (+18)
2. HC Hipodrom Braila (+17)
3. Oltchim 2 (+10)
4. Dunarea Braila 0 (-45)
Meciurile jucati-le in terenul care va convine mai mult. De obicei se joaca in terenul echipei cu mai mult fani, pentru ca amandoua echipele primesc mai multi bani.
[glow=red,2,300]Ed I: [/glow]
Campion Freeiptana
Subcampion: Hercules
[glow=yellow,2,300]Ed II:[/glow]
Campion: Demonii Mei
Subcampion: Ole HC
Campion Freeiptana
Subcampion: Hercules
[glow=yellow,2,300]Ed II:[/glow]
Campion: Demonii Mei
Subcampion: Ole HC
[glow=blue,2,300]Ed III:[/glow]
Campion: Demonii Mei
Subcampion: Bergenbier
Campion: Demonii Mei
Subcampion: Bergenbier
Sistemul este aceelasi ca in prima editie, 16 echipe, 4 grupe si primii 16 manageri care se vor inscrie, vor participa in Cupa.
Pentru a evita lucruri "nefericite", fiecare echipa trebuie sa provoace adversarul la amical pana marti seara la ora 22.00 (cel tarziu), daca adversarul nu a acceptat provocarea, managerul poate organiza un amical cu o alta echipa (doar trebuie sa scrie pe forum ca nu a fost raspunsa provocarea sa).
Am sa completez acest mesaj pe vreme ce se va desfasura cupa.
Sistemul va fi acesta, desi se accepta sugestii:
4 grupe de 4 echipe fiecare.
In grupe vor fi 3 meciuri si se vor califica toate 4 echipe
Castigatoare grupei va juca cu locul 4 din grupa vecina, ex:
A1 - B2 (W)
B1 - A2 (X)
C1 - D2 (Y)
D1 - C2 (Z)
SEMIFINALE :
(W) - (Y) (1)
(X) - (Z) (2)
FINALA :
(1) - (2)
Lista echipelor participante: (nume de echipa, nume de manager si divizia in care se joaca)
Vor participa primele 16 manager care se inscriu
1. Inter Sibiu - dragosv (Andora 1)
2. HC Hipodrom Braila-Tyranosaurusrex(Romania 2B)
3. DodesKaden - titao (Romania 2C)
4. Demonii Mei - Don Aditzzu (România 2C)
5. Tomis Constanta - consalex (Romania 2C)
6. Oltchim - MZZKR (Romania - 3-9)
7. Dunarea Braila - Kosmin (Romania 4-16 )
8. Kronstadt - bcramby (Romania 4-23)
[glow=red,2,300]Grupa A:[/glow]
1. Inter Sibiu 4p (+3)
2. Demonii Mei 4 (+2)
3. Tomis Constanta 2 (-2)
4. Kronstadt 2 (-3)
Etapa I (26 februarie):
Inter Sibiu - Demonii Mei 28-21
Tomis Constanta - Kronstadt 29-28
Etapa II (5 martie):
Inter Sibiu - Tomis Constanta 26-25
Demonii Mei - Kronstadt 37-30
Etapa III (12 martie):
Inter Sibiu- Kronstadt 28-33
Demonii Mei - Tomis Constanta 25-23
Inter Sibiu - Demonii Mei 28-21
Tomis Constanta - Kronstadt 29-28
Etapa II (5 martie):
Inter Sibiu - Tomis Constanta 26-25
Demonii Mei - Kronstadt 37-30
Etapa III (12 martie):
Inter Sibiu- Kronstadt 28-33
Demonii Mei - Tomis Constanta 25-23
[glow=yellow,2,300]Grupa B:[/glow]
1. DodesKaden 6p (+18)
2. HC Hipodrom Braila (+17)
3. Oltchim 2 (+10)
4. Dunarea Braila 0 (-45)
Etapa I (26 februarie):
HC Hipodrom Braila - DodesKaden 22-24
Oltchim - Dunarea Braila 15-0
Etapa II (5 martie):
HC Hipodrom Braila - Oltchim 30-26
DodesKaden - Dunarea Braila 15-0
Etapa III (12 martie):
HC Hipodrom Braila - Dunarea Braila 15-0
DodesKaden - Oltchim 29-28
HC Hipodrom Braila - DodesKaden 22-24
Oltchim - Dunarea Braila 15-0
Etapa II (5 martie):
HC Hipodrom Braila - Oltchim 30-26
DodesKaden - Dunarea Braila 15-0
Etapa III (12 martie):
HC Hipodrom Braila - Dunarea Braila 15-0
DodesKaden - Oltchim 29-28
[glow=red,2,300]SFERTURI (19 martie):[/glow]
Inter Sibiu 15-0 Dunarea Braila
HC Hipodrom Braila 26-28 Tomis Constanta
Demonii Mei 34-28 Oltchim
Dodeskaden 15-0 Kronstadt
Inter Sibiu 15-0 Dunarea Braila
HC Hipodrom Braila 26-28 Tomis Constanta
Demonii Mei 34-28 Oltchim
Dodeskaden 15-0 Kronstadt
[glow=yellow,2,300]SEMIFINALE (26 martie):[/glow]
Inter Sibiu - Tomis Constanta
Dodeskaden - Demonii Mei
Inter Sibiu - Tomis Constanta
Dodeskaden - Demonii Mei
Meciurile jucati-le in terenul care va convine mai mult. De obicei se joaca in terenul echipei cu mai mult fani, pentru ca amandoua echipele primesc mai multi bani.